Zvaniet mums:+371 29285567
Seko mums:

B.U.J.

Kāda ir video kvalitāte, kas filmēts ar dronu?

Papildus ikdienišķajiem kameras filmēšanas nosacījumiem, tiek attiecināti arī lidošanas nosacījumi (spēcīgs vējš vai nepareiza lietotāja kameras uzstādīšana). Tāpat, cik dinamisks video tiek uzņemts (var rasties vibrācijas, ja drons ātri maina ātrumu un virzienu (piemēram, pakaļdzīšanās video). HD 1080 vai mazāk.

Vai droni ir droši?

Droni ir aprīkoti ar avārijdrošu sistēmu, kas automātiski ieslēdzas, ja tiek pazaudēts signāls. Tā nogādā dronu līdz starta punktam vai sūta dronu uz starta punktu līdz kontrole tiek atjaunota. Kļūmes gadījumā, normālos apstākļos cilvēku gūtās traumas tiek novērtētas kā dzīvību neapdraudošas. Pilotam vienmēr līdzi ir aptieciņa.

Vai ar droniem ir atļauts lidot pāri cilvēku pūlim?

Droniem ir rotējošas detaļas (propelleri) un svars līdz 5kg. Darbības traucējumu gadījumā tas var nodarīt kaitējumu cilvēkiem un dzīvniekiem. Lidojums kopumā var notikt, bet apstāšanās virs dzīvas radības var notikt pie nosacījuma, ja ir parakstīta speciāla atteikšanās no prasījuma tiesībām ar personām, kas var tikt iesaistītas incidentā ar dronu.  

Vai dzīvnieki baidās no droniem?

Attālināti vadāmais lidojošais aparāts ar vertikālo pacelšanos un nolaišanos ir viens no veidiem, no kuriem dzīvniekiem un putniem nav bail. Piemēram, rozā flamingo filmēšana tiek veikta ar dronu palīdzību.

Izveidojiet projektu kopā ar mums! Jūtieties brīvi Sazinieties ar Mums

© 2014-2017. Digi Media. All right reserved.